Vinnare i tävlingen "Finn Fem Fel"

Vinnarbiljetterna gäller på parkett B onumrerade stolar.
Det går att uppgradera vinnarbiljetten till parkett A med numrerade stolar för 50 kr. Uppgraderingen gör du i cirkuskassan.

Hovås - Hovåsbadet

Onsdag 20 september kl 18:00

Amanda Ericson Billdal
Anna Jälevik Askim
Anna Westgerd Billdal
Birgitta Bratt Billdal
Birgitta Hedberg Billdal
Birgitta Sandwall Hovås
Björn Wireman Göteborg
Charlotta Johnson Västra Frölunda
Christian Bratt Billdal
Deniz Zaynal Västra Frölunda
Elaine Togander Hovås
Ellen Hedberg Billdal
Elton Möller Hovås
Emma Arthur Mölndal
Emma McLaren Billdal
Hanna Rygren Askim
Helén Johansson Askim
Helga Ackeström Hovås
Helmer Johansson Alsnäs Hovås
Ida Baeckström Askim
Ingrid Jintoft Askim
Isac Ruben Hovås
Jadwiga Olofsson Västra Frölunda
Jimmy Nilsson Billdal
Kerstin Arvidsson Västra Frölunda
Laila Haapasaari Billdal
Lars-Ove Pålsson Västra Frölunda
Lena Andersson Västra Frölunda
Lil Banås Torslanda
Linda Gardelin Billdal
Lisbeth Palhag Billdal
Lova Karlhagen Kullavik
Magnus Möller Askim
Magnus Palhag Göteborg
Marcus Bjärkhed Västra Frölunda
Marcus Ottosson Kullavik
Marita Svedberg Askim
Max Stocks Askim
Maximilian Lönner Västra Frölunda
Michaela Jisland Kullavik
Monica Bäck Västra Frölunda
Märta Möller Hovås
Nils-Göran Johansson Hisings Backa
Nina Palstam Billdal
Nova Kader Hovås
Olga Smirnova Mölndal
Oliver Sibbesson Askim
Oscar Lundin Göteborg
Peer Berger Hovås
Per-Olof Hansson Askim
Philip Skåpe Kullavik
Ronny Edvardsson Rönnäng
Sandra Jakobsson Västra Frölunda
Siri Scholander Kullavik
Siv Carlsson Kullavik
Sonja Andersson Västra Frölunda
Sophia Löf Mölndal
Stig Åkerman Västra Frölunda
Svante Stocks Göteborg
Thea Löfgren Mölndal
Theo Helgesson Hovås
Thomas Andersson Västra Frölunda
Tommy Johansson Hovås
Tova Olsson Billdal
Ulla Lööf Askim
Ulla Wollmersson Västra Frölunda
Ulrika Tennevall Billdal
Veronika Wikander Västra Frölunda
Victor Eklund Hovås

Mölndal - Åby Travet

Torsdag 21 september kl 18:00

Aisi Lindblad Lindome
Alfred Falkman Lindome
Ann Ivansson Lindome
Anne-Katrine Patriksson Mölndal
Bengt Törnqvist Kungsbacka
Berit Cooper Mölndal
Danilo Oca Mölndal
David Andersson Kållered
Ebbe Lundström Mölndal
Eivor Andersson Lindome
Elin Rosenstam Mölndal
Emil Beckman Mölndal
Gunilla Persson Mölndal
Gunilla Sällylä Kållered
Hanna Lundgren Mölndal
Hans-Georg Kanter Lindome
Harriet Sjöberg Kållered
Inger Hulldin Mölndal
Inger Merenius Lindome
Irene Åkerblad Mölndal
Isak Flinta Lindome
Kenneth Lundblad Lindome
Kent Blomgren Mölndal
Kent Johansson Kållered
Kerstin Andersson Mölndal
Lars Magnusson Mölndal
Leif Höstner Lindome
Lena Falkman Lindome
Lisbeth Forsell Lindome
Lotta Nilsson Mölndal
Marcus Lundmark Mölndal
Marianne Person Lindome
Marianne Tuvesson Mölndal
Marie Rohdén Mölndal
Marie-Anne Halonen Mölndal
Martin Berntsson Kållered
Milo Persson Lindome
Mona Segerström Göteborg
Monica Karlsson Kållered
Nancy Flood Kållered
Noa Akutsu Hedenrud Mölndal
Oliver Persson Lindome
Oskar Askenbäck Kållered
Patrik Örström Mölndal
Peter Norén Mölndal
Rose-Marie Olsson Lindome
Sara Jonåker Mölndal
Senzi Persson Lindome
Siv Jonasson Mölndal
Stefan Meyer Mölndal
Sven-Olof Hansson Mölndal
Ulla Heikkilä Mölndal
Ulla Pettersson Mölndal
Ulla Uddh Mölndal
Wilma Eriksson Mölndal

Kviberg - Kvibergs Park

Fredag 22 september kl 18:00

Adam Cederlund Partille
Adam Kalin Öjersjö
Agneta Pettersson Partille
André Hirmiz Sävedalen
Anita Karlsson Sävedalen
Ann Johansson Partille
Annika Mellbin Torslanda
Ann-Kristin Åström Göteborg
Anoshe Chashm-Jahan Jonsered
Ante Perisic Partille
Astrid Mårdbrink Sävedalen
Barbro Bartlett Sävedalen
Barbro Lorensson Partille
Bengt Johansson Sävedalen
Britt-Marie Andersson Sävedalen
Camilla Olsson Sävedalen
Carin Strååt Moilanen Öjersjö
Carlos de Mattos Göteborg
Clara Nilsson Partille
Dino Gustafsson Sävedalen
Elin Hagberg Öjersjö
Elisa Aslani Sävedalen
Ella Sabel Sävedalen
Elvira Andersson Göteborg
Emilia Parck Sävedalen
Fabian Steene Torslanda
Gunn Adolfsson Partille
Gunnar Berntsson Hisings Backa
Helena Svensson Sävedalen
Håkan Follin Jonsered
Indra Dreyer Partille
Inga-Lill Nilsson Partille
Ingela Eriksson Persson Jonsered
Inger Borland Partille
Isabell Abrahamsson Partille
Jenny Brag Jonsered
Jesper Allansson Sävedalen
Jessica Johansson Partille
Julia Sinik Göteborg
Jörgen Olsson Jonsered
Karl Pantzar Hindås
Katja Hansson Sävedalen
Kiin Mohamud Partille
Lars Sahlström Sävedalen
Lars Thorelli Sävedalen
Lena Högström Partille
Lena Nilssson Sävedalen
Lilian Ahlberg Sävedalen
Lisa Hedström Jonsered
Ludvig Natt och Dag Sävedalen
M Franson Partille
Malou Nyström Partille
Malte Rosberg Partille
Maria Cedgard Sävedalen
Maria Leak Göteborg
Marie Persson Öjersjö
Marion Johansson Öjersjö
Melina Dervisevic Partille
Meri Westerström Öjersjö
Mia Bohlin Partille
Milla Pohjolainen Partille
Mona E. Olsson Öjersjö
Mona Falkner Heikka Partille
Monica Jörbratt Jonsered
Nelli Olsson c/o Kent Olsson Sävedalen
Pernilla Hoyek Jonsered
Philip Krantz Öjersjö
Raymond Olsby Göteborg
Robert Olsson Rådberg Sävedalen
Simone Nielsen Sävedalen
Sofia Nilsson Partille
Sofia Nilsson Partille
Sofia Tabod Askim
Solveig Olsson Sävedalen
Susanne Belfrage Partille
Tova Hedlund Öjersjö
William Sandzén Partille
Wilma Göth Partille
Vilmer Berggren Sävedalen

Göteborg - Heden

Lördag 23 september kl 14:00

Anders Lilja Göteborg
Annika Fransson Gråbo
Annika Wavik Göteborg
Barbro Hjelm Göteborg
Benneth Persson Hisings Kärra
Birgitta Jonsson Hisings Backa
Birgitta Unger Torslanda
Bo Andréasson Hisings Kärra
Christian Serti Västra Frölunda
Christina Nygren Västra Frölunda
Christina Wavik Västra Frölunda
Cindra Jörgensen Hisings Backa
David Antonsson Askim
Elisabeth Malmström Göteborg
Emelie Kvist Torslanda
Englund Göteborg
Erland Berntsson Göteborg
Eva Johansson Västra Frölunda
Eva Olsen Göteborg
Eva Törnqvist Göteborg
Eva-Carin Carlsson Torslanda
Evelina Nilsson Västra Frölunda
Gudrun Malmgren Hisings Backa
Hannah Herbertsson Hisings Backa
Hjördis Olsson Västra Frölunda
Ida Balic Göteborg
Ingela Laanemets Hisings Kärra
Ingmarie Bengtsson Hisings Backa
Ing-Marie Johansson Göteborg
Jan Thulin Västra Frölunda
Jane Johansson Torslanda
Jessica Dannemyr Hisings Kärra
Johanna Nygren Askim
Kent Johansson Hisings Backa
Kent Wikström Göteborg
Kewin Gunterberg Öjersjö
Kristina Mueller Askim
Lena Oscarsson Västra Frölunda
Leo Fagerberg Kullavik
Liam Afzal Kullavik
Liam Manninger Mölnlycke
Lilian Johansson Göteborg
Lisbeth Sekler Göteborg
Maison Numan Hisings Backa
Marcus Widh Göteborg
Maria Johansson Billdal
Max Nilsson Hisings Backa
Monica Hjort Västra Frölunda
Munira Burazerovic Hisings Kärra
Oskar Lindne Västra Frölunda
Peter Novakovic Hisings Kärra
Rigmor Nilsson Hisings Backa
Rosita Kartberg Hisings Backa
Sandra Elema Klow Göteborg
Sevgi Genc Västra Frölunda
Solveig Arbliden Hisings Kärra
Stella Karlsson Göteborg
Susanna Larsson Göteborg
Sylwia Pruszynska Göteborg
Todorovic Slobodan Göteborg
Tova Hallbäck Gråbo
Ulla-Britt Nilsson Hisings Backa
Veronica Håkansson Västra Frölunda
Vilma Asp Västra Frölunda
Zara Salmanova Västra Frölunda

Göteborg - Heden

Lördag 23 september kl 17:00

Agneta Edlund Västra Frölunda
Ahmad Gohari Barhaghi Göteborg
Alex Allerbrant Hisings Kärra
Alma Velic Älvängen
Amanda Stehr Torslanda
Anette Carlsson Sävedalen
Angelika Hammar Torslanda
Anne Klasson Göteborg
Anton Gebauer Mölndal
Asta Helltén Torslanda
Bassima Demir Västra Frölunda
Bengt Palm Västra Frölunda
Benjamin Sassenberg Torslanda
Berit Koiuisto Göteborg
Carl-Anders Pettersson Askim
Dagnhild Klasson Göteborg
Daniel Demir Västra Frölunda
Danqta Kisteczka Göteborg
Dante Strömwall Billdal
Dimitrios Petrelis Göteborg
Djuro Batinic Göteborg
Eliot Ibrahimi Hisings Backa
E-Mari Ljungberg Göteborg
Emelie Gunnarsson Torslanda
Eva Lindengren Västra Frölunda
Eva Ringedal Västra Frölunda
Gordana Gogic Göteborg
Gun Fridström Göteborg
Gun Larsson Västra Frölunda
Gunilla Wall Göteborg
Gun-Inger Lundahl Västra Frölunda
Gunnel Kiltorp Askim
Håkan Nordqvist Göteborg
Ikumi Maekawa Göteborg
Ingrid Edlund Torslanda
Isabella Zetterqvist Askim
Johanna Johansson Torslanda
Jonathan Magnell Göteborg
Julia Kuru Lerum
Kalle Helamb Västra Frölunda
Katarzyna Andersson Västra Frölunda
Kerstin Elwmar Västra Frölunda
Kjell Arbliden Hisings Kärra
Leen Audeh Västra Frölunda
Leif Berglund Göteborg
Lisbeth Tenggren Göteborg
Majvor Dahlman Göteborg
Marcus Widh Göteborg
Maria Fallesen Göteborg
Marianne Larsson Göteborg
Marwan Baijumi Göteborg
Minella Shabaj Göteborg
Moa Edlund Torslanda
Natlie Bolgert Floda
Rada Gogic Göteborg
Rasmus Klasson Göteborg
Roba Chamoun c/o Mousa Västra Frölunda
Sead Lekovic Göteborg
Sebastian Fagman Basta Torslanda
Sebastian Källvik Norén Härryda
Ulla Rutgerson Göta
Vanja Mladenovic Göteborg
Victor Oraham Göteborg
Viktoria Andersson Hisings Backa
Wipha Changsomkit Västra Frölunda

Göteborg - Heden

Söndag 24 september 14:00

Agne Lindö Göteborg
Agneta Eriksson Västra Frölunda
Agneta Johansson Hisings Backa
Alva Front Västra Frölunda
Alva Karlsson Västra Frölunda
Anette Wideflod Västra Frölunda
Anita Mattsson Askim
Ann Sofie Wickström Göteborg
Anna Wessman Göteborg
Ann-Britt Kallas Göteborg
Anne-Christin Alström Göteborg
Annelie Ekman Göteborg
Annétte Lindberg Hisings Kärra
Annika Bergh Göteborg
Arne Larsson Partille
Assar Karnerfors Torslanda
Asta Funkvik Hisings Backa
Aston Zenovon Hisings Backa
Barbro Adielson Billdal
Barbro Larsson Västra Frölunda
Berit Hertzman Västra Frölunda
Birgitta Hallin Göteborg
Björn Lindström Torslanda
Bozena Gren Hisings Backa
Britt Ebbelid Hisings Kärra
Carina Roos Hisings Backa
Carina Svensson Göteborg
Caroline Mattsson Göteborg
David Lindberg Hisings Kärra
Dia Samuelsson Hisings Backa
Eva Cagius Hisings Kärra
Eva Montheli Västra Frölunda
Fam. Dahlqvist Lindome
Gunilla Colldahl Västra Frölunda
Gunilla Ekeroth Västra Frölunda
Gunilla Holmén Göteborg
Gunnar Nordberg Kullavik
Gunvor Jansson Torslanda
Hanna Lood Göteborg
Helen Bidö Ågårdh Askim
Helen Karlsson Hisings Kärra
Helena Dahlman Göteborg
Helene Andersson Göteborg
Henrik Ardstedt Västra Frölunda
Ingbritt Gunnarsson Göteborg
Ingemar Eriksson Hisings Backa
Ingrid Carlsson Hisings Backa
Irene Algotsson Göteborg
Irmelin Lindberg Göteborg
Jan Malmgren Styrsö
Jazmin Muñoz Västra Frölunda
Jeanette Samuelsson Västra Frölunda
Johanna Söderqvist Göteborg
Johnny Lindén Göteborg
Jonas Rosengren Göteborg
Kali Rashid Västra Frölunda
Kenny Malmgren Göteborg
Kent Engström Göteborg
Kerstin Eriksson Hisings Backa
Lena Svensson Göteborg
Lillemor Emanuelsson Göteborg
Lis-Beth Linder Västra Frölunda
Lisbeth Nielsen Hisings Kärra
Lotta Nielsen Torslanda
Lotte Lindahl Askim
Marie Byström Hisings Backa
Marie Peterson Västra Frölunda
Mathilda Walhjalt Alingsås
Mauritz Reftberger Göteborg
Mayvi Fält Hisings Kärra
Melissa Malmgren Hisings Backa
Na Lin Angered
Nejra Kuric' Göteborg
Noelia Muñoz Guerra Västra Frölunda
Olof Thorell Västra Frölunda
Per-Erik Andersson Göteborg
Peter Emanuelsson Göteborg
Peter Stjärnborg Göteborg
Pirjo Nisula Hisings Backa
Rigmor Sternö Hisings Backa
Sara Claesson Västra Frölunda
Siv Blom Torslanda
Sofia Kurea Göteborg
Solgund Cagius Hisings Kärra
Stella Brandt Särö
Sven Granqvist Västra Frölunda
Tyra Jansdotter Göteborg
Ulla Johansson Torslanda
Veronika Nielsen Hisings Kärra
Victora Nylander Torslanda
Viking Sjölund Göteborg
Vincent Johansson Jarl Lödöse
Viveka Gren Göteborg

Biljetterna skickas ut per post till alla glada vinnare.

Vinnarbiljetterna gäller på parkett B onumrerade stolar.
Det går att uppgradera vinnarbiljetten till parkett A med numrerade stolar för 50 kr. Uppgraderingen gör du i cirkuskassan.