Vinnare i tävlingen "Finn Fem Fel"

Täby - vid Jarlabanke Golfklubb

Söndag 28 maj kl 16:00

Alicia Carlström Berglund Täby
Aliey Gaey Täby
Amelie Barré Täby
Anders Wallin Täby
Anita Lundin Täby
Anna Scherberg Täby
Ann-Charlotte Kardälv Wikström Täby
Anne Stalin Täby
Anneli Samuelsson Täby
Anne-Marie Olsson Täby
Anne-Marie Snellman Täby
Ann-Sofie Dover Sollentuna
Bahman Fatulla Sollentuna
Barbro Brännström Täby
Barbro Grähs Täby
Bettina Forslund Täby
Birgitta Anglered Täby
Birgitta Löfquist Täby
Bo Petersson Sollentuna
Britt Wallius Täby
Carina Granberg Täby
Caroline Ljung Täby
Caroline Rask Täby
Charlie Möller Täby
Chiara Arvert Täby
Claudia Pascal Järfälla
Denise Rönn Täby
Elina Lilja Täby
Elizabet Hellenberg Täby
Ellen Thulin Täby
Emma Brodin Täby
Emmie Kling Täby
Inga-Lill Norberg Täby
Irene Holmström Täby
Irina Wahl Täby
Isabelle Tångstedt Täby
Jakob Felixon Täby
Jaleh Hast Täby
Jan Magnusson Täby
Jimmy Karlsson Täby
Johan Fonseca Täby
Johan Lindered Vallentuna
Johannes Chanouian Sollentuna
Jon Eskil Thorgrimsson Täby
Karl Markström Täby
Kristina Johansson Täby
Lovis Kihlström Täby
Malgorzata Kaluzna Täby
Manuella Ytterberg Täby
Maria Holm Täby
Maria Serna Täby
Maria Stjernberg-Cagenius Täby
Marianne Holmberg Täby
Maud Jonsson Täby
Max Helge Täby
Nathalie Holm Täby
Nina Cederfeldt Täby
Olga Annas Täby
Paulina Petkovic Täby
Petra Alvesdotter Täby
Rita Billberg Sollentuna
Sofia Diehl Täby
Solveig Ehn Täby
Sonja Lennerö Täby
Tom Roberts Täby
Veronica Hässelborg Täby
William Patzelt Täby
Wilmer Norberg Täby
Vincent Wallenstein Täby

Sigtuna - Brännbo

Måndag 29 maj kl 19:00

Adam Edvinsson Vaering Sigtuna
Amanda Lindholm Märsta
Anette Häggström Sollentuna
Anna Selander Märsta
Annika Ek Sigtuna
Annika Jonsson Heinonen Sigtuna
Berit Ahrnes Sigtuna
Catharina Haag Sigtuna
Catharina Johansson Sigtuna
Christine Lindbom Märsta
Desiree Jdedany Märsta
Diana Rurca Märsta
Dovudas Raibuzis Sigtuna
Elias Hadaya Steningehöjden
Elsa Fromm Sigtuna
Elsa Wänblad Märsta
Eva Boström Sigtuna
Felix Bergström Rosersberg
Gunnar Nyberg Märsta
Hans Johansson Sigtuna
Ingegerd Ellénius Märsta
Ingegerd Kügler Sigtuna
Ingemar Lindgren Sigtuna
Isabel Wallmark Sigtuna
Jessica Nilsson Märsta
Jonny Sahlin Märsta
Julia Berglind Sigtuna
Kalle Pitkänen Märsta
Kasper Ljung Sigtuna
Kerstin Koponen Sollentuna
Kevin Junior Berlind Märsta
Lennart Eriksson Märsta
Lillemor Örjas Sigtuna
Lim Thean Hor Märsta
Lisa Kitlas Sigtuna
Louise Åberg Sigtuna
Luna Fredh Märsta
Maia Dackman Märsta
Maj-Lis Wijk Märsta
Marie Mohlen Sigtuna
Martin Hellberg Märsta
Mathias Blomberg Sigtuna
Mona Lindgren Sigtuna
Monica Andreasen Märsta
Monika Blomkvist Sigtuna
Monika Tapper Sigtuna
Olle Anselius Sigtuna
Oscar Evans Märsta
Rebecca Hudin Sigtuna
Siv Stork Sigtuna
Solveig Tidblom Sigtuna
Susanne Boon Märsta
Sören Björk Sigtuna
Taymaz Sabzandam Sigtuna
Thomas Tango Pihl Spånga
Thord Eriksson Märsta
Ulla Kirchmeier Sigtuna
Valter Blomqvist Sigtuna
Viktor Runnedal Sigtuna
Vilgot Gröndahl Sigtuna
Wilmer Asplund Sigtuna
Vrinda Sjöheim Märsta
Åsa Finnström Märsta

Ljusdal - Folkets Park

Torsdag 1 juni kl 19:00

Laila Strömstedt Järvsö
Jenni Eriksson Korskrogen
Ztina Zetterman Tallåsen
Eva Hagberg Järvsö
Melker Isberg Ljusdal
Alvin Andersson Färila
Ann-Britt Walther Ljusdal
Elisabeth Larsson Järvsö
AnneSofie Gäfvert Ljusdal
Britt Wallin Ljusdal
Meja Alvin Ljusdal
Margareta N-Persson Ljusdal
Nora Hansson Ljusdal
Wilja Nordin Ljusdal
Simon Nilsson Ljusdal
Melina Olsson Ljusdal
Birgith Nilsson Ljusdal
Ulla Lindberg Ljusdal
Göran Rosell Ljusdal
Liw Gustafsson Ljusdal
Sixten Persson Järvsö
Elin Björs Järvsö
Ella Asplund Ljusdal
Anna Andersson Tallåsen
Jackilee Löf Färila
Ulla-Britt Skoglund Ljusdal
Monika Olsson Färila
Lisa Wickman Ljusdal
Johan Bergström Järvsö
Ester Olsson Ljusdal
Douglas Friberg Täby
Kristina Persson Ljusdal
Signe Persson Tallåsen
Eva Trygg Johansson Ramsjö
Birgitta Jönsson Ljusdal
Alice Heed Ljusdal
Wilma Walter Ljusdal
Annika Edlund Järvsö
Katarina Antonsson Ljusdal
Maj-Siri Östberg Ljusdal
Britta Cahling Ljusdal
Janna Hertzman Järvsö
Ann-Britt Karlström Tallåsen
Helene Jonsson Ljusdal
Eva Jonsson Ljusdal
Christina Sundell Ljusdal
Johanna Eklund Tallåsen
Maja Eriksson Färila
Selma Johansson Ljusdal
Stina von Wachenfeldt Ljusdal
Sofie Persson Ljusdal
Ingrid Söderlund Tallåsen
Evelina Isaksson Los
Sonja Johansson Tallåsen
Tristan Siangdang Ljusdal
Alma Hallstensson Ljusdal
Filippa Sundell Ljusdal
Susanne Persson Ljusdal
Mona Karnestrand Ljusdal
Elias Hemström Tallåsen
Hilda Nilsson Ljusdal
Josefin Löfgren Ljusdal
Maud Eklund Tallåsen
Lova Strömberg Färila
Gunn Eriksson Ljusdal
Vilma von Wachenfeldt Ljusdal
Juni Broman Färila
Britt-Marie Halvarsson Ramsjö
Gösta Fransson Järvsö
Loke Byström Färila
Lars G. Almström Ljusdal
Malte Fredholm Tallåsen
Maria Cigéhn Linköping
Ulla Bäckman Ljusdal
Gunnela Näsström Järvsö
Gudrun Ericson Ljusdal
KM Kraft Ljusdal
Eine Ivarsson Ljusdal
Hilda Lövdahl Ljusdal
Sven-Erik Jönsson Ljusdal
Emmy Hellman Ljusdal
Margaretha Wahlström Ljusdal
Liam Widén Färila
Mayvor Hedquist Ljusdal
Mona Eriksson Ljusdal
Saga Vallin Ljusdal
Ulf Wängman Ljusdal
Margareta Eriksson Järvsö
Lena Svensson Färila
Clara Nystedt Larsson Ljusdal
Elisabeth Nystedt Ljusdal
Helena Ennerstam Los
Klara Norman Färila
Elin Barsch Järvsö
Åsa Skalberg Ljusdal
Maria Wåhlén Färila
Anders Söderlund Tallåsen
Märta Haglund Ljusdal
Heléne Finnäng Ljusdal
AnnSofie Dahlin Hudiksvall

Ånge - Ånge IP

Fredag 2 juni kl 19:00

Maria Sundh Fränsta
Doris Gode Torpshammar
Margareta Lundin Ånge
A-K Eriksson Ånge
Sixten Sandström Torpshammar
Doris Haraldsson Ånge
Irene Badman Ånge
Roger Claesson Alby
Birgitta Wieslander Fränsta
Axel Hagström Ånge
Mait Hultin Ånge
Bodil Eriksson Torpshammar
Inger Goode Stöde
A-M E Wallin Bräcke
Lars Hedin Fränsta
Magnus Larsson Fränsta
Paulina Larsson Torpshammar
Tensy Simonsson Ånge
Joel Falk Fastin Ånge
Mona Westrin Ånge
Kerstin Karström Ånge
Karin Bergkvist Ånge
Ewa Ivarsson Ånge
Edwin Persson Ånge
Lizette Karström Ånge
Erik Lundin Ånge
Dante Westrin Ånge
Teodor Gisselman Ånge
Emma Falk Ånge
Ingela Nilsson Ånge
Marianne Persson Östavall
Berit Karström Ånge
Emma Öberg Ånge
Gustaf Kadin Ånge
Elisabet Lång Ånge
Sigrid Karström Ånge
Lilly Ivarsson Ånge
Ville Sundberg Ånge
Inga-Lena Löfstrand Svensson Ånge
Elton Mattsson Ånge
Samuel Andersson Ljungaverk
Ninna Engdahl Ljungaverk
Lena Svensson Erikslund
Ingrid Lagergren Fränsta
Kent Wiklund Ljungaverk
Gun Vikman Ljungaverk
Gun-Britt Hjortling Alby
Jack Nordli Fränsta
Kalle Fandén Erikslund

Östersund - Yran Campingen

Lördag 3 juni kl 16:00

Aina Mesch Östersund
A-M Torstensdotter Frösön
Anette Olsson Frösön
AnnaLena Zetterberg Östersund
Ann-Christin Sparrman Östersund
Axel Magnusson Östersund
Barbro Modin Brunflo
Benny Grahn Brunflo
Britt-Inger Lilja Östersund
Britt-Mari Viktorsson Frösön
Camilla Ogemar Östersund
Carina Larsson Häggenås
Charlie Nilsson Trångsviken
Christer Holm Östersund
Daisy Sundström Östersund
Elisabeth Försth Östersund
Eliza Stefanska Frösön
Ellinor Oscarsson-Mohlin Brunflo
Elvira Hermansson Ås
Emelie Eidenby Östersund
Emil Arntsén Frösön
Emil Nyblom Frösön
Enar Augustsson Östersund
Evy Lundström Krokom
Frej Paulsson Östersund
Frida Björling Frösön
Frida Grahn Frösön
Frida Kvist Östersund
Gun Boström Nälden
Gunilla Naenfeldt Östersund
Gunilla Södergren Östersund
Gunn Eliasson Krokom
Gunnar Holmgren Östersund
Gunvor Frank Östersund
Gunvor Olofsson Lit
Göte Nesterud Oviken
Hanna Jönsson Östersund
Helena Wallin Dvärsätt
Helga Eriksson Krokom
Ingalill Göransson Östersund
Inger Eriksson Liljegren Strömsund
Ing-Marie Tuvebo Östersund
Jan-Erik Nordin Östersund
Jean Eliasson Frösön
Jennie Karlsson Östersund
Jennie Oscarsson Frösön
Jenny Johansson Brunflo
Jeremie Isaksson Bräcke
Jessica Hedin Dvärsätt
Joel Zackrisson Svenstavik
Karin Gärd Ås
Karin Nilsson Mattmar
Kerstin Nilsson Östersund
Kerstin Wallheim Östersund
Kurth Andersson Klövsjö
Laila Fredin Gällö
Lena Lönnblad Hede
Leo Uribe Otterbo Östersund
Lilia Carlsson Frösön
Lisbeth Sparrman Östersund
Lo Andersson Östersund
Ludvig Östman Frösön
Malte Edin Lilja Östersund
Margareta Ohlsson Östersund
Maria Stålnacke Järpen
Marianne Rönnlund Östersund
Mats Gabrielsson Östersund
Mona-Lisa Danielsson Krokom
Monica Henriksson Östersund
Monica Persson Fåker
My Molander Svenstavik
Måns Jansson Östersund
Märta Magnusson Strömsund
Neijla Lundberg Östersund
Nils Nolervik Östersund
Nina Tuvebo Östersund
Olle Edlund Frösön
Olov Linde Östersund
Oskar Sellman Östersund
Pär-Örjan Pålsmarker Hallen
Rut Lindvall Häggenås
Saga Stadin Östersund
Sofia Sundberg Frösön
Solweig Eliasson Lit
Sonja Sjöqvist Östersund
Staffan Johansson Frösön
SvenBertil Johansson Brunflo
Tim Ljungren Ås
Tindra Karlsson Orrviken
Torsten Asplund Östersund
Tuva-Lina Flodin Östersund
Ulla Larsson Järpen
Veronica Andersson Östersund
Wilda Jonsson Hallen
Vilda Larsson Magnusson Frösön
Wilma Matthias Östersund
Wilma Vikström Brunflo
Viveca Domander Frösön
Yvonne Holmbom Frösön
Yvonne Öwre Dvärsätt

Timrå - Skolplanen

Söndag 4 juni kl 16:00

Albin Nilsen Timrå
Alexander Georgsson Sörberge
Alfred Åström Bergeforsen
Alvin Nyström Sörberge
Amanda Nilsson Timrå
Angelica Johansson Timrå
Anneli Sandström Alnö
Ann-Mari Svedin Timrå
Arne Söderberg Timrå
Axel Coox Sörberge
Beatrice Andersson Bergeforsen
Belinda Nordström Timrå
Birgitta Lindström Timrå
Birgitta Näslund Timrå
Bo Hägglund Sörberge
Doris Sidfeldt Timrå
Elias Westerlund Fagervik
Elin Johansson Timrå
Elin Westberg Kovland
Eva Löwenstein Timrå
Gerd Fyhr Bergeforsen
Gordana Milosavac Timrå
Gudrun Sjödin Ljustorp
Hampus Fredriksson Timrå
Hampus Larsson Timrå
Hans Berglund Timrå
Heléne Serrebo Timrå
Inger Göthe Timrå
Inger Olsson Timrå
Jana Persson Timrå
Joakim Söderberg Timrå
Johanna Lundberg Ljustorp
Johanna Terlemez Timrå
Jonna Arvidsson Sörberge
Juni Wall Svelander Timrå
Karin Mikaelsson Bergeforsen
Karolina Söderberg Timrå
Kjell Norberg Timrå
Kjell Nordström Timrå
Linda Åsén Timrå
Maria Fjellström Sörberge
Marie Bruksås Bergeforsen
Mildred Nyström Sörberge
Neo Söderström Sörberge
Olle Edén Timrå
Sanna Johansson Timrå
Sara Nyqvist Timrå
Savannah Bouvin Sörberge
Sigge Idebring Fagervik
Sonja Åkerlund Sörberge
Svea Andersson Sundsbruk
Therese Dahlin Fagervik
Tilid Edström Sörberge
Tova Isaksson Bergeforsen
Ulrika Bäckström Fagervik
Ulrika Jonsson Timrå
Walter Törnberg Fagervik
William Lindgren Bergeforsen
Williot Söderberg Bergeforsen
Åke Sidfeldt Timrå

Örnsköldsvik - Solängets Travbana

Måndag 5 juni kl 19:00

Adrian Eriksson Domsjö
Alice Ahlqvist Arnäsvall
Alice Åhrström Örnsköldsvik
Alma-Linn Reinegren Bjästa
Alve Park Bredbyn
Anita Norberg Bjästa
Benny Lundkvist Bjästa
Berith Svensson Trehörningsjö
Birgitta Fränckel Bjästa
Birgitta Persson Själevad
Britt-Inger Nurminen Örnsköldsvik
Britt-Marie Sjölund Själevad
Carina Sahlen Överhörnäs
Carina Westerlund Gideå
Carl Sundquist Arnäsvall
Cevin Bylin Örnsköldsvik
Christer Zetterberg Bjästa
Eivor Bylund Husum
Elias Sandberg Bonässund
Elin Wiklund Arnäsvall
Ellen Edlund Bredbyn
Ellen Nilsson Moliden
Emelia Moström Björna
Emil Nordin Domsjö
Eva Olsson Örnsköldsvik
Eva Strandberg Gideå
Eva Åberg Örnsköldsvik
Evelina Jonsson Själevad
Evelina Karlsson Umeå
Evelina Östman Själevad
Fanny Sjölander Domsjö
Filip Westman Bredbyn
Fredrik Nilsson Örnsköldsvik
Harry Gidlund Bonässund
Helén Schünemann Gideå
Hilma Nyholm Domsjö
Hilma Sundström Bjästa
Ida Helgesson Bredbyn
Inga Lundström Örnsköldsvik
Ingrid Dahlberg Domsjö
Ingvar Nilsson Bjästa
Isabelle Hellgren Örnsköldsvik
Isak Selling Domsjö
Izabelle Sjölund Björna
Jeanette Jonsson Domsjö
Jenny Hallén Domsjö
Jesper Widell Domsjö
Karin Bergman Domsjö
Karin Forsman Örnsköldsvik
Karl Eric Ericsson Skorped
Leif Edin Domsjö
Leif Lindqvist Örnsköldsvik
Lina Nilsson Domsjö
Linus Hellberg Själevad
Liselotte Pettersson Arnäsvall
Lotta Ferm Örnsköldsvik
Madelen Jonasson Järved
MajBritt Eriksson Örnsköldsvik
Manfred Näslund Sidensjö
Margareta Karlsson Bjästa
Margit Andersson Örnsköldsvik
Margit Lindblom Örnsköldsvik
Maria Karlsson Örnsköldsvik
Maria Nylen Bjästa
Marie Jonsson Arnäsvall
Marie-Anne Nydahl Örnsköldsvik
Marja Hansson Örnsköldsvik
Mats-Åke Olsson Örnsköldsvik
Maud Rydman Örnsköldsvik
Max Johansson Örnsköldsvik
Minna Edin Solleftetå
Moa Edlund Själevad
Mona Östlund Bjästa
Monica Strandberg Örnsköldsvik
Monika Palmkvist Köpmanholmen
Märta Sundström Domsjö
Nellie Bülund Bredbyn
Nina Edlund Örnsköldsvik
Oliver Forsman Arnäsvall
Otto Karlsson Örnsköldsvik
Pontus Norberg Själevad
Ralf Nordin Örnsköldsvik
Roland Bronemo Domsjö
Roland Lundqvist Arnäsvall
Sandra Söderlind Örnsköldsvik
Sanna Nilsson Själevad
Sara Wedin Örnsköldsvik
Selma Lundkvist Husum
Simon Andersson Örnsköldsvik
Siw Sjöqvist Järved
Sofie Olsson Domsjö
Stig Sedin Domsjö
Susanne Sjögren Sidensjö
Sven Haglund Örnsköldsvik
Tuva Norberg Själevad
Tuva Olsson Domsjö
Tuva Tjernström Bredbyn
Tyra Stenman Bjästa
William Johansson Domsjö
Vivi-Anne Andersson Domsjö

Sundsvall - Midälvaplan

MÅndag 26 juni kl 19:00

Agnes Engren Sundsvall
Agneta Jonsson Sundsbruk
Agneta Marsell Alnö
Aina Bergman Matfors
Albin Johansson Sundsvall
Alma Häggkvist Kovland
Alva Nordling Söråker
A-M Jonsson Liden
Anita Sten Sundsbruk
Anna Märta Vallgren Sundsvall
Ann-Chatrine Ring Alnö
Ann-Christine Hallman Kvissleby
Ann-Christine Sjöberg Sundsbruk
Barbro G. Andersson Sundsvall
Barbro Lindgren Sundsvall
Bengt Olsson Alnö
Bert-Åke Byström Sundsvall
Birgit Kullin Sundsvall
Birgit Åhlin Alnö
Björn Åsén Bergeforsen
Britt-Marie Holm-Anbo Sundsvall
Charlie Olofsson Sörberge
Christel Eriksson Sundsvall
Christer Sidfeldt Timrå
Cornelia Hjelm Söråker
Ebba Åkerlund Sundsvall
Eddie Urdén Sundsvall
Elin Frödin Kvissleby
Elisabeth Persson Sundsvall
Elisabeth Sedlund Alnö
Emma Backman Sundsvall
Ester Lander Sundsvall
Eva Berg Sundsvall
Eveline Santner Sundsvall
Fahlberg / Björklund Njurunda
Gun Lindahl Liden
Gunnar Östman Kvissleby
Inger Ryder Sundsvall
Irene Bergström Matfors
Irene Larsson Matfors
Isa Hammarberg Sundsvall
Isabella Edholm Sundsvall
Ivar Silverhall Alnö
Jerry Ålund Söråker
Jesper Norberg Sundsvall
Jola Almqvist Sundsvall
Jolanta Söderbäck Sundsvall
K.G. Olsson Sörberge
Karin Backlund Sundsvall
Karin Hådén Stöde
Kerstin Lannerhjelm Njurunda
Kerstin Sjölén Sundsvall
Kevin Hellstrand c/o Peuhkuri Sundsvall
Klara Hafvenström Sundsvall
Leia Strindin Härnösand
Lena Ekström Olsson Sundsvall
Lena Holmqvist Timrå
Lennart Jansson Bergeforsen
Liam Gullmets Sundsvall
Liam Pettersson Söråker
Lise-Lotte Strandlund Sundsvall
Mait Nyberg Alnö
Malte Slagbrand Sundsvall
Margareta Viklund Alnö
Margot Englund Matfors
Marianne Åhlander Ankarsvik
Martin Kullin Sundsvall
Mats Eriksson Sundsbruk
Maya Forsman Kvissleby
Melker Persson Sundsvall
Mona Palm Sundsvall
Monika Norberg Kvissleby
Nicole Spurins Sundsvall
Nike Lindström Sundsvall
Olle Ahlberg Stöde
Patrycja Nikin Sundsbruk
Peter Weidman Sundsvall
Rasmus Kastbom Njurunda
Reidar Ericsson Sundsvall
Roland Norman Njurunda
Saara Savikko Sörberge
Selma Einarsson Matfors
Sigrid Bergström Matfors
Staffan Smedberg Sörberge
Stefan Eriksson Sundsvall
Stig Karlsson Sundsvall
Sven-Erik Dahlberg Alnö
Theo Nordkvist Sundsvall
Tilda Lundkvist Timrå
Tilde Söderberg Sundsvall
Tobias Carlsson Sundsvall
Tobias Nordin Sundsvall
Tony Bergquist Timrå
Tony Lundqvist Njurunda
Vera Sjölander Fagervik
Vilgot Hallgren Söråker
William Edlund Alnö
Viola Fagerström Kvissleby
Yvonne Sundström Sundsvall
Åke Andersson Sundsvall

Biljetterna skickas ut per post till alla glada vinnare. Vinnarbiljetterna är på Parkett B